Pożyczki od ręki – czym charakteryzują się te oferty?

Kobieta trzyma laptop na kolanach i kartę kredytową w ręku

W naszym życiu dzieją się nie raz sytuacje, że potrzebujemy w bardzo krótkim czasie gotówki. Znajdujemy się czasami w sytuacji być albo nie być. Są to kluczowe środki w zdarzeniu, w którym uczestniczyliśmy. Wtedy potrzebujemy pilnego zastrzyku gotówki, który może rozwiązać nasz problem. Tutaj z pomocą mogą przyjść szybkie pożyczki od ręki, które gwarantują w krótkim czasie dostęp do potrzebnych pieniędzy.

Czy warto brać tego typu pożyczkę?

Rozwiązanie te ma wiele plusów. Pierwszym z nim jest możliwość uzyskania gotówki praktycznie od ręki. Musimy oczywiście złożyć wniosek o przyznanie nam pieniędzy. Na takim wniosku będą się znajdowały nasze dane takie jak imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, pesel, seria i numer dowodu. Trzeba na nim zawrzeć jaką kwotę chcemy pożyczyć oraz w jakiej formie chcemy ją spłacić. Możemy zrobić to za pomocą jednej wpłaty lub rozłożyć płatność na raty, jeżeli dana firma pożyczkowa oferuje pożyczki ratalne. Plusem tej formy pożyczki jest możliwość rozłożenia je na raty na preferencyjnych warunkach. Niektóre firmy też mają możliwość zaciągnięcia pożyczki z odsetkami wynoszącymi 0 zł, lecz są to oferty limitowane czasowo i zawsze skierowane tylko do nowych klientów.

Po złożeniu wniosku sam proces przyznania gotówki jest bardzo szybki. Pieniądze na naszym koncie znajdą się w bardzo krótkim czasie zależnym od polityki firmy. Tutaj warto zajrzeć na stronę internetową https://www.netcredit.pl/pozyczka-od-reki/, na której możemy wnioskować o szybką pożyczkę od ręki. Firma ta gwarantuje wypłaty 7 dni w tygodniu.

Dużym plusem tej pożyczki jest to, że aby uzyskać gotówkę, wystarczy tylko uzyskany przychód za pomocą umów o pracę, umów zleceń oraz umów o dzieło. Możemy być też emerytami lub rencistami. Najważniejsze w tym przypadku jest uzyskiwanie dochodu, który jest gwarancją spłaty zaciągniętego długu. 

Pożyczkę możemy zaciągnąć na minimalny czas wynoszący w tej chwili 61 dni dla nowych klientów. Ważnym aspektem jest również to, że nie musimy deklarować w czasie pobierania pieniędzy, na co je przeznaczamy. Uzyskanie pieniądze możemy sporzytkować w dowolny sposób – na sprzęt AGD, remont mieszkania, wymarzone wakacje oraz na wiele innych sposobów.

To bardzo duży atut takich pożyczek, ponieważ w stacjonarnych bankach należy wskazać cel pożyczki i to, na co środki zostaną wydane. W przypadku pozabankowych pożyczek online ten problem kompletnie nie występuje. Wszystko załatwimy w sposób bardzo szybki i bezpieczny kanałami zdalnymi. Wiele z firm prowadzi liberalną politykę przyznawania środków swoim klientom. Część z nich, może nie sprawdzać potencjalnych pożyczkobiorców w bazach dłużników. 

Jeżeli znaleźliśmy się w potrzebie i niezbędne nam jest uzyskanie dodatkowych pieniędzy, warto wybrać tę formę pożyczki. Pozwoli ona nam uniknąć wielu zbędnych formalności oraz szybko zdobyć potrzebną nam gotówkę na dowolne potrzeby. Pozabankowe pożyczki od ręki to wygodny i bezpieczny sposób na uzyskanie dodatkowych środków finansowych. Warto wybierać firmy, które istnieją na rynku pożyczek pozabankowych od lat. Jedną z takich firm jest NetCredit, która oferuje zniżki dla stałych klientów oraz wypłaty 7 dni w tygodniu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane