Jak zrobić Fidget Spinner

Jak zrobić Fidget Spinner

Tworzenie fidget spinnera to zabawne i edukacyjne zajęcie. Rozwija również umiejętności motoryczne. Dzieci będą mogły ozdobić swoje spinnery i pomalować swoje patyczki popsicle. Jest to świetne zajęcie do wykonania z rodziną.

A fidget spinner is a three-pronged rotational blade that can be used for stress relief or ADHD management. Można go podrzucić w powietrze, aby się kręcił, a także umieścić go na brodzie, nosie, knykciach lub głowie. Można go również układać w stosy, aby stworzyć wirującą wieżę. Ponadto fidget spinnery można wykonać z zapalniczek pochodzących z recyklingu.

Aby zrobić fidget spinner, zacznij od odrysowania kształtu na kartce papieru. Możesz użyć noża do papieru, aby wyciąć projekt. Możesz też użyć stacjonarnego noża do wyrzeźbienia układu z kartonu. Gdy układ jest już wyrzeźbiony, możesz wkleić papier wokół niego, aby wykończyć formę.

Do wykonania fidgeta potrzebna będzie podstawa z kartonu lub płyty wiórowej oraz dwa okręgi. Można je narysować na kawałku grubej kartki lub płyty wiórowej, a okręgi odrysować lub wyciąć. Można też wyciąć kształty z plastikowego kapsla od butelki. Po wycięciu kształtu można go wypełnić monetami lub groszami. Możesz również użyć przedmiotów gospodarstwa domowego, takich jak monety, koraliki lub naklejki, aby obciążyć jedną stronę spinnera.

Następnie będziesz potrzebował rzemieślniczych patyczków i podkładek. Możesz je skleić w kształt trójkąta lub okleić taśmą klejącą. Upewnij się, że patyczki nie są zbyt blisko spinnera. Możesz również użyć klamerek, aby utrzymać je w miejscu, podczas gdy klej wyschnie. Gdy klej wyschnie, możesz przykleić patyczki i podkładki do błyskotki.

Jeśli nie chcesz używać patyczków, możesz użyć łożysk deskorolkowych. Będziesz chciał umieścić łożysko w środku trójkąta. Stworzy to odsłonięte koło, a także doda wagi do środka błyskotki. Następnie trzeba będzie super glue trzy inne łożyska deskorolki wokół centrum w sposób proporcjonalny. Będziesz chciał również dodać małą słomkę, aby poprawić tarcie.

Tworzenie fidget spinnera z podstawy z kartonu lub płyty wiórowej to świetne zajęcie dla dzieci. Kiedy spinner jest już gotowy, można go używać do rozładowania stresu lub do wykonywania sztuczek jedną ręką. Jeśli jesteś początkujący, możesz upuścić go kilka razy. Jednak będziesz mógł kontynuować grę w takiej formie, jeśli utrzymasz palce lekko nieruchomo i będziesz trzymał spinnera na środku.

Możesz również zrobić zabawkę fidget DIY z ostrej wykałaczki. Nie jest to jednak zalecane dla młodszych dzieci. Możesz użyć plastikowej pokrywki od butelki z mlekiem, aby stworzyć wirujący top. Jeśli chcesz zrobić fidget, który będzie się kręcił przez dłuższy czas, możesz użyć prawdziwego fidget spinnera.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane