Jak zrobić emotikony ze znaków i innych grafik

Jak zrobić emotikony ze znaków i innych grafik

Tworzenie emotikonów ze znaków i innych grafik jest zabawą i może pomóc Ci lepiej wyrazić swoje emocje. Emojis to obrazkowe wyrażenia emocji, które mogą być używane w poczcie elektronicznej, mediach społecznościowych i innych formach komunikacji. Są one również wykorzystywane w projektowaniu stron internetowych. Tworzenie własnych emoji to najlepszy sposób na uzyskanie dokładnie takiego obrazu, jaki chcesz.

Istnieją dwa główne style emotikonów. Wschodnie emotikony pochodzą z południowo-wschodniej Azji i skupiają się na całej twarzy, podczas gdy zachodnie emotikony są pisane poziomo od lewej do prawej. Niezależnie od stylu, każda emotikona składa się z liter, cyfr i znaków interpunkcyjnych. Najczęściej spotykaną emotikoną jest buźka.

Chociaż każdy emoji jest wyjątkowy, istnieje kilka podstawowych kroków do ich stworzenia. Możesz stworzyć emoji na swoim komputerze, tablecie lub telefonie. Możesz również skorzystać z internetowego kreatora emoji. Niektóre narzędzia do budowania emoji są darmowe, podczas gdy inne wymagają opłaty. Do tworzenia emoji można również używać własnych zdjęć.

W zależności od telefonu lub komputera, możesz stworzyć emoji naciskając klawisz „enter” na klawiaturze lub klikając w pole „fraza”. Niektóre emoji wymagają użycia określonej czcionki lub posiadania zainstalowanej czcionki urządzenia. Jeśli nie masz zainstalowanej czcionki, Twój komputer może nie być w stanie wyświetlić wszystkich znaków.

Aby utworzyć emoji na komputerze, możesz użyć edytora tekstu. Można na przykład użyć funkcji Zastępowanie tekstu, aby utworzyć bardziej złożony emotikon. Możesz również użyć Mapy znaków, aby znaleźć określone znaki. Można również utworzyć emoji z pliku tekstowego. Następnie możesz zapisać plik na swoim komputerze, GitHubie lub WhatsApp.

Emojis są używane do przekazywania emocji, które mogą obejmować szereg pojęć jednocześnie. Zazwyczaj są one reprezentacją przedmiotu, ale mogą być również rodzajem kodu. Możesz ich użyć, aby ożywić e-maile, wiadomości tekstowe, a nawet projekty stron internetowych. Chociaż nie są językiem, to jednak lepiej przekazują znaczenie niż inne formy tekstu.

Chociaż nie ma oficjalnej definicji emoji, można ich używać do wyrażenia praktycznie każdego wyrazu twarzy lub części ciała. Nie mają one jednak uniwersalnego wsparcia. Konsorcjum Unicode utrzymuje standardowy zestaw emoji i wciąż pracuje nad dodaniem kolejnych emoji. Pracują również nad kolejnym zestawem emoji, który nazywa się Emoji 13.0. Zostanie on wydany w 2020 roku.

Konsorcjum Unicode to organizacja, która zapewnia wytyczne dotyczące nowych projektów emoji. Ma proces dodawania nowych emoji, który obejmuje wiele spotkań i rewizji. Oprócz nowych emoji, zachęcają również użytkowników do korzystania z osadzonych grafik, które pozwalają na większą swobodę ekspresji. Konsorcjum Unicode nie jest właścicielem kolorowych obrazów używanych w emoji i nie negocjuje licencji. Obrazy pokazane w wydaniach emoji są przykładowymi obrazami od różnych dostawców. Mogą one, ale nie muszą, odzwierciedlać ostateczny wygląd na głównych platformach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące wyglądu emoji na Twoim urządzeniu, wyślij swoje uwagi do dostawcy platformy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane