Jak zrobić domowe hamburgery

Jeśli zawsze chciałeś jeść pyszne hamburgery, to teraz możesz stworzyć swoje własne w domu. Możesz zrobić hamburgery o jakości restauracyjnej w kilka minut. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami, aby przygotować swoje hamburgery. Oto kilka ważnych wskazówek. Zawsze używaj wysokiej jakości wołowiny i dodaj sól w razie potrzeby. Nie należy nadmiernie wyrabiać mieszanki podczas przygotowywania hamburgerów, ponieważ spowoduje to powstanie twardych placków po ugotowaniu. Pozwól wołowinie odpocząć w temperaturze pokojowej przez pięć minut przed uformowaniem placków do hamburgerów. Upewnij się, że wciskasz kciuk w środek każdego placka, co zapobiegnie jego nadymaniu się podczas procesu gotowania.

Przygotuj patelnię i podgrzej ją do średniej wysokości. Umieść na niej patties hamburgerowe i smaż przez cztery minuty z każdej strony, bez przerzucania. Dodaj ser do burgerów przed ich odwróceniem. Pozwól burgerom odpocząć na talerzu, aby wchłonęły soki. Po ugotowaniu, możesz je podawać z bułką. Będą smakować jeszcze lepiej, gdy zrobisz je w domu! Więc upewnij się, że podążasz za tymi wskazówkami, aby zrobić pyszne domowe hamburgery!

Dodaj dowolne dodatki, które preferujesz do swoich burgerów i ciesz się! Bułka tarta Panko i pokruszone krakersy mogą być pomocne w utrzymaniu naturalnego tłuszczu i soków w hamburgerze. Te dodatki mogą także pomóc w wykorzystaniu resztek krakersów w spiżarni. Głównym celem dodawania pokruszonych krakersów i bułki tartej panko jest zwiększenie smaku hamburgerów. Chociaż możesz mieć pokusę, aby dodać bułkę tartą do hamburgerów, upewnij się, że jesteś z nimi delikatny i nie zniszczysz ich integralności.

Gdy mieszanka hamburgerów jest gotowa, podziel ją na 8 równych porcji i uformuj każdą z nich w placek o grubości 3/4 cala. Paszteciki powinny mieć około czterech i pół cala średnicy. Utrzymując je w grubości, można uniknąć przegrzania i uzyskać ładny charater na zewnątrz, bez spalania ich. Upewnij się, że kładziesz kostkę lodu na placki z hamburgerami, gdy są na grillu. Alternatywnie, można zamrozić niegotowe patties i gotować je w późniejszym czasie.

Przygotowując domowe hamburgery, zawsze pamiętaj, że twój burger powinien zawierać nie więcej niż 80 procent chudego mięsa i 20% tłuszczu. Wybierając wołowinę, pamiętaj, aby wybrać wołowinę typu chuck. Chuck to obszar krowy, w którym ma najwięcej tłuszczu i jest droższy niż flinty mielonej wołowiny. Jeśli gotujesz dla rodziny, spróbuj użyć wysokiej jakości bułki. Po przygotowaniu hamburgera, upewnij się, że doprawisz go do swoich upodobań.

Gdy twój burger jest ugotowany, możesz go podać na ulubionej bułce. Polej go swoimi ulubionymi dodatkami. Podawaj swoje burgery na wybranej bułce i ciesz się! Możesz nawet zrobić je w wersji bez nabiału lub zgodnej z zaleceniami programu All30. Możesz zamrozić resztki burgerów w szczelnym pojemniku. Te placki najlepiej przechowywać w lodówce do trzech dni. Jeśli nie lubisz składników bez nabiału lub pszenicy, możesz użyć mąki migdałowej, płatków owsianych lub bułki tartej panko.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane