Czym zaskoczy Cię nowoczesny telefon Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512?

Gdy w 2023 roku na rynku pojawił się nowy smartfon marki Samsung, zaraz zrobiło się o tym głośno. Długo trzymająca bateria, potężny procesor, a na dodatek doskonały design. Telefon Samsung Galaxy S23 Ultra może pochwalić się również wysokiej jakości aparatami, z których pomocą wykonasz zdjęcia nawet przy słabych warunkach oświetleniowych. Sprawdź, czym jeszcze może zaskoczyć Cię ten nowoczesny smartfon!

Smartfon do pracy i telefon z dobrą baterią

Nowy Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512 doskonale sprawdzi się jako narzędzie niezbędne w pracy. Mamy tutaj między innymi wbudowany rysik S Pen, który pozwala nam na wygodne tworzenie notatek. Nie musimy już marnować papieru i zawsze mieć przy sobie notesu. Najważniejsze rzeczy zapiszemy na ekranie naszego smartfonu. Same notatki można w łatwy sposób zamienić w maszynowy tekst. Równie przydatna okazuje się funkcja Akcji gestem, ułatwiająca sterowanie telefonem.

Warto zwrócić też uwagę na baterię. Ta jest niezwykle wytrzymała i pozwala na wielogodzinne korzystanie z urządzenia*. Inteligentna bateria o pojemności 5000 mAh doskonale oszczędza energię. Dlatego też możesz oglądać filmy lub grać nawet do późnych godzin nocnych. To nowy wymiar rozrywki, na jaki zasługujesz!

Telefon z mocnym procesorem

Na wydajność urządzenia wpływ ma nie tylko mocna bateria, ale również sam procesor. W tym przypadku jest to Procesor Snapdragon 8 Gen 2 stworzony właśnie dla Galaxy. Z jego pomocą masz szansę zmaksymalizować efekty i jak najlepiej wykorzystać możliwości swojego telefonu. Niezależnie od tego, czy masz ochotę prowadzić rozgrywki, streamy czy po prostu przeglądać internet przez długi czas! 

Poznaj możliwości, jakie oferuje Ci Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512

Propozycja od marki Samsung zasługuje również na pochwałę pod kątem wybranego tutaj designu. Mamy przed sobą smukły i symetryczny kształt smartfonu, w przypadku którego zastosowano materiały pochodzące z recyklingu**. Sama obudowa została dopracowana w najmniejszym szczególe, począwszy od metalowej ramki, aż po szklane wykończenie. Telefony znajdziemy w kilku wariantach kolorystycznych. A co z wyświetlaczem? Mamy tutaj technologię Dynamic AMOLED 2X zapewniającą doskonała widoczność szczegółów i to niezależnie od ustawienia jasności ekranu.

Ale wygląd to nie wszystko. Dla wielu użytkowników znaczenie ma także obecność obiektywów wysokiej jakości. Co więcej, piksele pochłaniają więcej światła, natomiast technologia stabilizacji wideo pozwala na nagrywanie jeszcze lepszych filmów niż do tej pory. Sam smartfon posiada aż pięć różnych obiektywów. Poradzi sobie nawet ze słabym oświetleniem i zredukuje szumy. Tymczasem jasny obiektyw aparatu pomoże wyeliminować nieestetyczne odbicia. 

* Wartość typowa testowana w warunkach laboratoryjnych innych firm. Wartość typowa to szacunkowa średnia wartość uwzględniająca odchylenia w pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa wynosi 3785mAh dla Galaxy S23, 4565mAh dla Galaxy S23+ i 4855mAh dla Galaxy S23 Ultra. Rzeczywisty czas pracy baterii może się różnić w zależności od środowiska sieciowego, sposobu użytkowania i innych czynników.

** Wewnętrzna okładka S Pen znajdująca się w gnieździe S Pen zawiera minimum 20% poliamidu (PA) pochodzącego z oceanu. Przednia i tylna szybka zawierają średnio 22% zawartości pochodzącej z recyklingu. Folia dekoracyjna na tylnej szybie zawiera co najmniej 80% zawartości pochodzącej z recyklingu. Powyższe wymiary oparte są na wadze.

Szklana folia PET, szkło pochodzące z recyklingu i tworzywa sztuczne pochodzące z oceanu otrzymały walidację oświadczenia środowiskowego (ECV).

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.Podobne tematy
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane